Zaczarowany spektakl

8.10.2020r. uczniowie naszej szkoły z klas IV aTS i IV cTS pod opieką Pani Aliny Grabnej i Pana Michała Urbańskiego udali się do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na spektakl pod tytułem: „Zaczarowany koń. Piosenki lat 50-tych” w ramach projektu: „Dobra profilaktyka jest sztuką” połączony z wykładem Pana Roberta Dorosławskiego pn.: „Rola integracji międzypokoleniowej w przeciwdziałaniu uzależnieniom”.
Występ składał się z utworów muzycznych oraz poetyckich powstałych w tamtych czasach, a które doskonale opowiadały o wydarzeniach historycznych minionych lat. Usłyszeliśmy szlagierowe piosenki m.in.: „Czerwony autobus” Jacka Kaczmarskiego, czy też wiersz: „Zaczarowana dorożka” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.
Widowisko poprowadził Pan Robert Dorosławski,  a oprawę muzyczną przygotował zespół MAKABUNDA.
Kuta Klaudiusz, kl. IV aTS